Ingrees

Školiteľ

Podeľte sa o svoje skúsenosti – staňte sa školiteľmi v projekte ingREeS

Jedným z hlavných cieľov projektu ingREeS je vyškoliť 700 inžinierov a odborníkov v stavebníctve v 5 tréningových programoch na Slovensku a v Čechách v oblasti energetickej hospodárnosti budov, energetickej efektívnosti a využívania obnoviteľných zdrojov energie v budovách. Na splnenie tohto cieľa potrebujeme aj pomoc Vás, inžinierov a odborníkov pôsobiacich v tejto oblasti z praxe aj zo školstva.

Máte odbornú prax, vedomosti a zručnosti v oblasti energetickej hospodárnosti budov, energetickej efektívnosti a využívania obnoviteľných zdrojov energie v budovách, ako aj prezentačné schopnosti? Ak áno, zapojte sa do projektu ingREeS a prípravy tréningových programov.

Ako budúci školiteľ projektu ingREeS, zúčastníte sa tréningu trénerov, budete mať možnosť rozšíriť si svoje súčasné skúsenosti a svoj odborný rast, budete súčasťou siete certifikovaných školiteľov, s uznaním a prestížou národných tréningových programov, ktoré budú zaradené aj do projektu celoživotného vzdelávania Slovenskej komory stavebných inžinierov.

Zapojte sa do projektu ingREeS ako školiteľ aj Vy. Stačí vyplniť nasledujúci formulár a spojíme sa s Vami.

ikona-form-01

Prihlasovací formulár – Školiteľ

*povinné pole

Titul před jménem

Křestní jméno *

Příjmení *

Titul za jménem

Emailová adresa *

Vaše telefonní číslo *

Další informace o Vás

Země Vašeho pobytu *
 Slovensko Česko

Jste členem Slovenske komory stavebních inženýrů? *
 Ano Ne

Mám zájem zapojit se do projektu jako *

prihlasovanie na pozíciu Expert je dočasne nedostupné

 Školitel

Opište kód z obrázku *

captcha